Schizofrenia nie istnieje, mówi ambasador Reptilian

Posted on Maj 16, 2014


reptilian_eyesNie istnieje choroba psychiczna nazywana schizofrenią, poinformował dziś prasę ambasador reptiliańskich kolonistów w Warszawie.

Przedstawiciel Reptilian – trzymetrowych, zmiennokształtnych humanoidalnych jaszczurów z systemu gwiezdnego Alfa Draconis, które kontrolują całe życie polityczne i gospodarcze Ziemian – zaprzeczył, jakoby schizofrenia była faktyczną jednostką medyczną. Dodał, że cała idea tej choroby, wraz z jej objawami, do których zaliczane są epizody psychotyczne, niestosowne emocje oraz rzekoma dezorganizacja myślenia, została stworzona przez jego rasę, a następnie wprowadzona jako diagnoza poprzez infiltrację środowisk medycznych. Miał to być eksperyment na żywej tkance ludzkiego społeczeństwa.

Ambasada gadzich iluminatów mieści się w niewidzialnym, gorączkowo pulsującym wielokącie o urojonej liczbie boków, który łagodnie unosi się nad budynkiem Sejmu RP. To z tej geometrycznie niemożliwej twierdzy Reptilianie wydają polecenia luminarzom polskiego życia politycznego, od Donalda Tuska po Jarosława Kaczyńskiego. Stąd też wysyłają komunikaty do wybranych przedstawicieli prasy, szyfrując je w kabalistycznym iloczynie rejestracji samochodu, którego podstawiony reptiliański kierowca spoglądał dziś porozumiewawczo na dziennikarza „Informatora”.

Kolejna część komunikatu ambasadora, przekazana za pośrednictwem inwazyjnych szeptów zakodowanych w szumie ruchu ulicznego, dotyczyła farmakologii. Objaśnił on, że antypsychotyczne neuroleptyki, do tej pory uważane za skuteczne leki przeciwko objawom schizofrenii, w rzeczywistości jedynie pogarszają stan „chorego” i służą do kontroli umysłów przez Reptilian. Potwierdza to wieloletnie podejrzenia wielu poważnych, choć kontrowersyjnych badaczy.

Oświadczenie wstrząsnęło środowiskiem lekarzy psychiatrów oraz psychologów, którzy jednak szybko przyjęli je do wiadomości. – Tak, oczywiście. Skoro tak powiedzieli Reptilianie, to musi być prawda. – skomentował sprawę dr Henryk Maliniak z Oddziału Psychiatrycznego Szpitala w Bełchatowie. – Na pewno tak właśnie jest. Ale najważniejsze to zachować spokój. Jesteśmy spokojni, prawda? Świetnie, świetnie. Zaraz przyjdę.

W związku z powyższym, w komunikacie przekazanym prasie poprzez zaszczepione w czaszkach dziennikarzy odbiorniki fal kosmicznych, ambasador zalecił natychmiastowe wypuszczenie wszystkich rzekomo „chorych”, przetrzymywanych w placówkach opieki zdrowia w całym kraju.

Reklamy
Posted in: Polska